Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Здоровье, красота » Як накладати еластичний бинт.


Як накладати еластичний бинт.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хто часто має справу з накладанням еластичних бинтів, підкажіть, як сильно потрібно його затягувати? Якщо затягну не сильно, то він сповзає, а  якщо затягнув щільно він не сповзає, але пальці німіють. Незрозуміло.

0

2

Подивіться в Ютубі , там багато роликів як правильно накладати еластичний бинт. А ще краще проконсультуватись у лікаря травматолога. Ви ж накладаєте собі  еластичний бинт у зв'язку з якоюсь травмою, і треба було запитати.

0

3

А я вже дививився  в Ютубі та показують, все зрозуміло, але як сильно затягувати нічого не кажуть. Ну я думаю що це дуже важливо, тому й питаю тут

0

4

Бінт повинен фіксувати, а не передавлювати, щоб аж нога посиніла. У спокійному стані, бажано вранці ще в ліжку акуратно не затягуючи сильно замотати. Після розриву зв'язок на ступні, після гіпсу, ще майже місяць ходив в еластичному бинті, натренувався. А взагалі можу порадити купити самофіксуючий еластичний бинт https://paramedic.ua/sredstva-dlya-okaz … /bandages/ .

0


Вы здесь » Харьковский форум » Здоровье, красота » Як накладати еластичний бинт.