Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Стройка, хозяйство, дом » Лазерне різання кольорового металу


Лазерне різання кольорового металу

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Куди найрозумніше звернутися, якщо знадобилося лазерне різання кольорового металу металу? Товщина відповідно у виробів буде різна. Бажано, щоб за термінами різання не затягували.

0

2

Найрозумніше звернутися до 20 перших в пошуку Гугла фірм і зробити розсилку з Вашими запитаннями, якщо замовлення на декілька місяців.

0

3

Если хотите чтобы работа была выполнена в оговоренные сроки, тогда отдавайте заказ по лазерной резке металла сюда: https://www.lazerkiev.com.ua/uslugi. Советую из личного опыта, так как уже приходилось несколько раз с ними работать. Всегда все четко.

0

4

Leonns04 написал(а):

Куди найрозумніше звернутися, якщо знадобилося лазерне різання кольорового металу металу? Товщина відповідно у виробів буде різна. Бажано, щоб за термінами різання не затягували.

Потрібно профільні металобази шукати, мені здається....

0

5

Яна Аллаева написал(а):

Потрібно профільні металобази шукати, мені здається....

Можливо і так, але я особисто жодної такої металобази не знаю...

0

6

AZIATKA написал(а):

Можливо і так, але я особисто жодної такої металобази не знаю...

Ну по місту нашому, якщо чесно, я так само не знаю, а от яка металобаза онлайн ambar.org.ua працює - вам чітко можу сказати - це Амбар. В там ви точно зможете замовити увесь металопрокат по вигідній вартості. До речі є можливість не лише гуртом купувати, але й вроздріб. Будь-які об'єми продукції вам постачальник готовий доставити. Я вже там купував металопрокат і відмітив для себе, що ресурс реально гарно працює

0


Вы здесь » Харьковский форум » Стройка, хозяйство, дом » Лазерне різання кольорового металу