Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Зуби

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Неділю назад зламала зуб, напевно його будут видаляти, тому що там даже не має нащо новий нарощувати. Порадьте стоматологічну клініку в Києві, зараз тут в командировці.

0

2

Я звертався до клініки Kraineva, мені її порадив товариш, який лікував там неодноразово зуби. Під час візиту я був приємно вражений професіоналізмом та увагою до деталей з боку медичного персоналу. Їхні лікарі пояснили мені усі кроки процедури, відповіли на всі мої запитання та забезпечили зручні умови для видалення зуба. Важливо відзначити, що весь процес був абсолютно безболісним завдяки анестезії. Як виявилось видалення зуба просте та швидке, нічого страшного там не має, хоча я трохи хвилювався. Після процедури мені було надано інструкції та рекомендації щодо подальшого догляду за ротовою порожниною. Ви також можете скористатись їхніми послугами та записатись на консультацію по цьому номеру 0973751536.

0

3

Подскажите куда в Днепре лучше всего обратиться по поводу исправления прикуса?

0

4

Malvina написал(а):

Подскажите куда в Днепре лучше всего обратиться по поводу исправления прикуса?

В стоматологии "Авиценна-СТ" лучшая современная ортодонтия https://www.avicenna.com.ua/ru/ortodontiia Исправление прикуса здесь проводится опытными специалистами с использованием новейших методов и высококачественных материалов. Здесь приемлемые расценки, на сайте стоматологии очень много полезной информации и там же можно оставить заявку, чтобы записаться к ним на прием.

0