Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Семейный » Помогите определить лудоманию ( игровую зависимость).


Помогите определить лудоманию ( игровую зависимость).

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Всем привет. Помогите распознать игровую зависимость или лудоманию, как её часто называют.  С кем можно посоветоваться на счет лечения ?

0

2

Разобраться в зависимости вам может помочь только профессиональный психолог. Попробуйте обратиться в реабилитационный центр под названием "Выпускной"  vupysknoj.com.ua Работает на территории Украины, помогает справляться с зависимостью многим людям. Врачи для каждого найдут свой метод лечения и всегда будут на связи, даже если пациент сорвался и придется начинать сначала.

0

3

VftrUi написал(а):

Всем привет. Помогите распознать игровую зависимость или лудоманию, как её часто называют.  С кем можно посоветоваться на счет лечения ?

Такий діагноз повинен ставити або невролог, або психолог

0

4

Камиль написал(а):

Такий діагноз повинен ставити або невролог, або психолог

Так воно і є. І вже після цього приступати до коригування такого психологічного стану. Нажаль із кожним роком подібних випадків у медичній практиці стає все більше і більше і це насідки того, що в людей дуже багато часу займає гаджет. Саме від нього і береться пристрасна любов та тяжіння до ігор.... Побідна ситуація в мого племінника була, якому зараз 16 років. Усе по троху вийшло з-під контролю і батьки зрозуміли, що хлопцеві потрібен психолог. На щастя знайшли такого в Києві досить швидко, в центрі Neuroflex . Зустрічі із психологом він мав щотижня в режимі онлайн. Результат є і зараз він вже не так тяжіє до усього цього.... Консультація психолога в центрі Neuroflex https://neuroflex.ua/services/adults-psychotherapy/ доступна для всіх і туди зовсім нескладно на прийом потрапити із різними питаннями що стосуються поведінки та психологічного розладу.

0

5

Я тоже считаю, что здесь нужен психоаналитик. Он должен помочь справиться с этой проблемой .

0

6

Алена Бренина написал(а):

Я тоже считаю, что здесь нужен психоаналитик. Он должен помочь справиться с этой проблемой .

Полностью согласна . Я могу вам порекомендовать контакты очень классного психоаналитика онлайн . Кристина Рахубовская - очень популярная в своей сфере деятельности . На ее сайте https://ru.rakhubovska.com/ вы можете поближе ознакомиться с ее специализацией, опытом работы и т.д. Она в этом деле уже более 10 лет, ей можно доверить абсолютно все свои проблемы .

0

7

Подумати тільки які різні психологічні проблеми зустрічаються в людей....

0

8

Яна Аллаева написал(а):

Подумати тільки які різні психологічні проблеми зустрічаються в людей....

Ну так. Це життя і в кожного свої індивідуальні переживання у середині проходять та психологічні переломи. Саме тому і психолог має підбиратись для людини в індивідуальному порядку https://aboutu.live/ і він має гарно розбиратись саме в тих проблемах, із якими вона до нього першочергово звернулась. І варто на це увагу звертати . В мене був досвід спілкування з психологом і я ні на хвилину про це не пожалкувала

0

9

Лудоманія або ігрова залежність - це патологічне пристосування до гри, що може призводити до серйозних наслідків для фізичного, психічного та соціального здоров'я. Основні ознаки лудоманії включають:

1. **Неспроможність контролю.** Неможливість зупинитися від гри, навіть якщо у вас закінчились гроші або ви вже давно граєте.

2. **Занурення в гру.** Відчуття, що гра займає центральне місце в вашому житті і переважає інші інтереси та обов'язки.

3. **Фінансові проблеми.** Втрата великої кількості грошей через азартні ігри та намагання відновити втрати.

4. **Соціальна ізоляція.** Відмова від соціальних подій та відносин через захопленість грою.

5. **Емоційні зміни.** Роздратованість, дратівливість чи пригніченість, пов'язані з грою.

Якщо ви помічаєте ці ознаки у себе або у когось іншого, важливо звернутися до фахівця, такого як психотерапевт чи нарколог, для отримання допомоги та рекомендацій. Лікування лудоманії може включати терапію, підтримку груп самодопомоги та інші методи.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Семейный » Помогите определить лудоманию ( игровую зависимость).