Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Компьютеры и софт » Хочу купити ноутбук у Харкові


Хочу купити ноутбук у Харкові

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Вирішив купити новий ноутбук, але не знаю де у Харкові такий краще купити.
Та й модель ще не вибрав, хочеться потужніший і не за всі гроші світу. Може хтось підкаже варіанти?

0

2

Найголовніше треба визначитися скільки ви готові витратити на придбання нового ноутбука. Просто моделі є найрізноманітніші у продажу, але й ціна на них різна. Ось тому і треба вибирати оргтехніку, адже виходячи з ціни і функціонал ноуту буде різним.

0

3

Планував витратити близько 40 тисяч гривень. Розумію, що це не так багато. Але мені потрібний ноутбук для роботи, а не для ігор.

0

4

Можу сказати, що сума, яку ви запланували витратити на покупку ноутбука, цілком нормальна. Можна купити нормальну модель і навіть дешевше. Ви подивіться на ціни та вибір ноутбуків у Харкові в магазині Алло https://allo.ua/ua/harkiv/products/notebooks/ дивіться який чудовий вибір там щодо них. Точно без покупки не підете!
Собі я там купила Xiaomi RedmiBook Pro 14 R5/16G/512G/W11 із вже встановленою віндою 11, так класно, що не треба шукати спеціаліста, який встановить цю програму. Та й за параметрами це сучасний та функціональний ноутбук, який просто відмінно підійде для роботи та розваг.
https://i.imgur.com/z8rXCfb.png

0

5

Хороший ноутбук дешево не коштує.

0

6

У наш час хороший ноутбук справді коштує чимало, і тому якщо ви хочете придбати його по адекватні вартості, вам варто розглянути б/у варіанти. До того ж зараз можна знайти моделі, які працюватимуть і матимуть вигляд не гірший за нові. Я ось придбав собі ноутбук від відомого бренду, в через цей сайт angar.kh.ua/noutbuki  , тому що вони пропонують не тільки адекватні приємні ціни, а й хороший сервіс та якість. До того ж тут ви отримуєте гарантію на свій товар.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Компьютеры и софт » Хочу купити ноутбук у Харкові