Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Здоровье, красота » Припухлість на веке


Припухлість на веке

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Друзі, прийшов до вас за порадою, скажіть що робити, якщо на веке з'явилася припухлість, як ніби кулька всередині. Воно болить і доставляє мені відчутний дискомфорт. підкажіть що це може бути і як лікувати, чим покапать і як полегшити мій стан?

0

2

Можливо у вас ячмінь або халязіон? Ви можете зробити теплі компреси, але без призначення лікаря ніяких крапель в очі не капайте. Також не лізьте туди руками, не намагайтеся видавити його, тим самим зробите лише гірше

0

3

За симптомами та ознаками дійсно схоже на ячмінь або на халязион. Це не сильно невинне захворювання, але і без лікування залишати не можна. Сходіть до офтальмолога він призначить вам протизапальні краплі, мазі, компреси

0

4

Я вам раджу не займатися ніколи самолікуванням, тому що це неправильно і зазвичай призводить до неприємних наслідків. Запишіться до офтальмолога щоб він поставив вам діагноз і призначив правильне лікування. Якщо це халязион, то турбуватися не варто, він цілком успішно лікується, головне не запускати. У деяких випадках, він навіть сам розсмоктується. Як лікувати халязіон можете почитати на сайті Очі Клінік

0


Вы здесь » Харьковский форум » Здоровье, красота » Припухлість на веке