Харьковский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьковский форум » Стройка, хозяйство, дом » Чи підходить м’яка черепиця для дачі?


Чи підходить м’яка черепиця для дачі?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Планую перекрити дах на дачі, бо стара металева покрівля вже давно своє відслужила. Почав дивитися варіанти, і м’яка черепиця зацікавила, бо кажуть, що вона довговічна та добре виглядає. Але у мене є сумніви щодо її надійності, особливо під час зимових холодів. Чи є сенс використовувати її для будинку за містом, де взимку холодно і багато снігу? І як вона витримує мороз? Хтось вже має досвід використання такої черепиці на дачі?

0

2

У мене на дачі вже п’ять років дах покритий м'якою черепицею, і жодних проблем не було. Вона відмінно витримує навіть суворі зими: сніг не затримується на поверхні, бо м'яка черепиця https://pandah.com.ua/catalog/bitumna-cherepycya не ковзає, а коли починаються відлиги — не утворюються льодяні затори. Монтаж був простим, я навіть самостійно допомагав майстрам. Найважливіше — це правильна вентиляція та укладання підкладкового шару, щоб волога не потрапляла під черепицю. Також вона не потребує особливого догляду. Як на мене, цей варіант ідеальний для дачі або заміського будинку, де треба поєднувати міцність і зовнішній вигляд. Окрім того, вона тиха під час дощу, що особливо важливо для відпочинку на дачі. Якщо обирати перевіреного постачальника, наприклад, ту ж компанію "Пан Дах", то проблем з експлуатацією не буде. Раджу звернути увагу на різні типи черепиці — є багато кольорів і форм, тож можна підібрати щось індивідуальне під свій стиль будинку.

0


Вы здесь » Харьковский форум » Стройка, хозяйство, дом » Чи підходить м’яка черепиця для дачі?